Aktualności

Klub bokserski Fenix – u nas zawsze dzieje się coś ciekawego.

KRAV MAGA W FENIXIE !!!

OD 7 MARCA KRAV MAGA W KLUBIE FENIX

26 października w Klubie Bokserskim FENIX 
odbędzie się kolejny cykliczny Turniej o Puchar FENIXA. 
Udział mogą wziąć wszyscy, którzy chcą się sprawdzić i mają odwagę wyjść między liny by zmierzyć się z własnymi słabościami. Najlepsi zwrócą uwagę trenera Huberta Migaczewa, który szuka nowych talentów do drużyny Hussars Poland, 
rywalizującej w prestiżowej lidze WSB.

W Pucharze FENIXA zawodnicy będą startować w obowiązujących w boksie olimpijskim kategoriach wagowych. Chętni mogą się zgłaszać w dniu zawodów. 
Opłata startowa dla pięściarzy wynosi 35 zł. Cena biletu dla widzów to 10 zł. Przewidziane niespodzianki dla kibiców oraz bufet.


Więcej informacji o turnieju na naszym facebooku.


Cudowna muzyka, cudowna kobieta! Teledysk w całości zrealizowany w naszym klubie. Jesteśmy dumni , że mogliśmy w tym uczestniczyć :)

MMAster

Reality show "MMAster 2" zostało zrealizowane przez TVN Turbo w naszym Klubie :)

Turniej o Puchar FENIXA

"MMaster" w klubie Fenix

Drużyna futbolu amerykańskiego Warsow Eagles i prowadzący program "MMaster: Piotr Strus i Joanna Jędrzejczyk w przerwie między zdjęciami. Nie trzeba dodawać, że ten program ekipa TVN Turbo realizuje w naszym Klubie :)

Od czerwca rozpoczynamy rekrutację do grupy Jeet Kune Do. Zajęcia będą się odbywały 2 razy w tygodniu po 2 godziny Zapraszamy zarówno początkujących jak i doświadczonych zawodników (bokserów i fighterów) chcących poprawić takie parametry jak szybkość, dynamika, koordynacja, czas reakcji oraz praca nóg. Grupa zamknieta Zapisy na zajęcia poprzez formularz kontaktowy.

Pokazowy trening bokserski

14 maja o ggodz.20.oo zapraszamy wszystkich tych, którzy chcieliby a boją się spróbowac, na pokazowy, bezpłatny trening bokserski który poprowadzi trener kadry narodowej Hubert Migaczew.

Już za kilka dni !!!
Karolina Owczarz w sesji zdjęciowej z naszego Klubu dla magazynu Gentleman. fot. Paskuda Photography

Link do Videoblogu Izabeli Kopeć z kulisami teledysku który powstał w naszym Klubie :)

 

http://www.orange.pl/kid,4002907983,id,4003160510,title,Wideoblog-Izabeli-Kopec-odc-6,video.html

Od 18 kwietnia rozszerzamy naszą ofertę o treningi z Kickboxingu K1. Zajęcia będą się odbywały 2 razy w tygodniu (wtorki i czwartki) o godz.18.oo
Zapisy na zajęcia poprzez formularz kontaktowy
.

Media trening przed KSW

Na planie teledysku Izabeli Kopeć

Przez cały weekend nasz Klub stał się scenerią nowego teledysku Izabeli Kopeć. Będzie niesamowity bo sama Iza jest niesamowita. Już niedługo pokażemy efekty :)

fot:Krzysztof Klimkiewicz

"Must be The Music. Tylko Muzyka" u nas !

13 lutego gościliśmy u nas ekipę realizacyjną 5-tej edycji programu "Must Be The Music.Tylko Muzyka" telewizji POLSAT.

Trening medialny Golota vs.Saleta

We wtorek 12 lutego w sali treningowej klubu bokserskiego Fenix na warszawskim Torwarze odbył się trening medialny przed galą Polsat Boxing Night Gołota vs Saleta. Trening był otwarty dla kibiców. Relacje mediów o tym wydarzeniu w zakładce MEDIA O NAS.

31.01 TRENING ANDRZEJA GOŁOTY

25.01 - WIELKIE OTWARCIE

Gołota vs. Saleta

23 lutego w gdańskiej ERGO Arenie dojdzie do budzącej już dziś wielkie emocje walki Andrzeja Gołoty z Przemysławem Saletą.

Z dumą ogłaszamy, że trening medialny Gołoty odbędzie się w naszej sali treningowej ( a gdzież mógłby indziej! )

Ekipa "Na dobre i na złe" w naszym klubie

W sobotę 5 stycznia mieliśmy przyjemność gościć w klubie ekipę serialu "Na dobre i na złe". Filmowcy wybrali nasza salę treningową jako miejsce akcji jednego z odcinków. Konsultacji technicznych udzielał aktorom trener Hubert Migaczew.

GRATISOWY TRENING

Wszystkich, którzy otrzymali od nas pocztówkę z zaproszeniem na gratisowy trening -  zapraszamy do klubu. Godziny treningów w zakładce GRAFIK ZAJĘĆ. 

Jeżeli masz jakieś pytania - skontaktuj się z nami telefonicznie bądź przez nasz formularz kontaktowy.

 

Nie zastanawiaj się. Dołącz do ludzi z pasją !!!

HUSSARS POLAND vs ALGERIA DESSERT HAWKS

13 grudnia w naszej sali treningowej odbyła się ceremonia ważenia zawodników .
W piątek w ringu pojawi się aż czterech reprezentantów, którzy w tym sezonie nie zaznali jeszcze porażki. Będą to – Mateusz Mazik (54kg), Tomasz Jabłoński (73kg), Sergiej Kuzmin (85kg) oraz Michał Olaś (91+kg). Ostatnim reprezentantem, który wystąpi w lidze po raz pierwszy jest bardzo utalentowany Dawid Michelus (61kg).

Znajdź nas na Facebooku

 Czekamy na Twoje odwiedziny!